One Service
Дізнатися більше

Рішення

Для будь-якої організації, яка має справу з товаром чи готовою продукцією, завжди актуальне питання првильного і точного обліку запасів. Адже для таких підприємств товар/готова продукція є основним джерелом доходу.

Сучасний бухгалтер постійно тримає «руку на пульсі» змін, що відбуваються в законодавстві. Нові вимоги часто призводять до необхідності перегляду правил відображення господарських операцій. Вносяться зміни в способи нарахування податків та інших обов’язкових платежів. З’являються нові вимоги до форм регламентованої звітності, формі її надання (здача звітності в електронному вигляді) і т.п.

За допомогою підсистеми Казначейство з’явиться можливість формувати звітність керівництву за кілька хвилин і планувати списання (надходження) грошових коштів на певний період: день, тиждень, декада, місяць.

Автоматизація бюджетування на підприємстві за допомогою сучасних інформаційних систем суттєво допомагає керівництву компанії швидко отримувати актуальну інформацію та досягати поставлених цілей найбільш ефективно.

Інструменти, що дозволяють автоматизувати завдання управління персоналом, кадрового обліку і розрахунків відповідно до вимог законодавства, користуються все більшим попитом з боку невеликих фірм, а також великих холдингів.

За допомогою готових автоматизованих рішень організації можуть ефективно впорядкувати та оптимізувати весь цикл продажів: від планування ресурсів та управління запасами до моніторингу в реальному часі та контролю якості.

Автоматизація комплексного обліку і планування виробництва – це сучасний вектор розвитку менеджменту підприємства, що сприяє стрімкому зростанню бізнесу. Разом з One Service Ваша компанія досягне нових висот!

Ремонтне виробництво займає особливе місце у всій системі виробництва, оскільки від технічного стану устаткування й інших елементів основних фондів залежить успішна робота всього підприємства. Тому для забезпечення високопродуктивної роботи кожного підприємства необхідний постійний контроль за станом обладнання – технічний огляд, регулярне технічне обслуговування, налагодження і заміна зношених частин обладнання і т.д.

Цифровізація документів набирає все більших обертів, стимулюючи розвиток електронного документообігу як всередині компаній, так і у відносинах з державою і контрагентами. Будучи в тренді, кожен із менеджерів хоче забезпечити роботу із сучасним широкофункціональним рішенням для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

Найчастіше для ведення клієнтської бази підприємства користуються простими рішеннями у вигляді онлайн-документів або офісних додатків. Альтернативою їх використання є впровадження системи CRM. Це рішення дозволяє збільшити швидкість обробки заявок, знизити витрати і підвищити прибуток компанії.

Працюємо з різними галузями
One Service

Домовимося
про зустріч?

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами для уточнення часу та формату зустрічі, офлайн чи онлайн.

  Як нас знайти?
  Наша адреса: Україна, Львів, вул. Шолом-Алейхема, 12
  Як з ними зв'язатися?
   1
   /
   1