One Service
Дізнатися більше

Послуги

Інформаційно-технологічний супровід BAS - це комплексна підтримка, яку спілка автоматизаторів бізнесу САБ спільно з офіційними партнерами надає користувачам програм BAS.
Спеціалізація Навчального центру «One Service» - кваліфікована допомога починаючим користувачам в освоєнні програм і підготовка фахівців в області облікових технологій на базі BAS.
Інтегруємо програмний продукт у діяльність вашої компанії, адаптуємо його під конкретні потреби та підкажемо, як легко аналізувати ефективність роботи за багатьма факторами. Зробимо роботу вашого підприємства ефективнішою!
Кастомізуємо чи розробимо програмний продукт під унікальні потреби Вашої компанії. Зробимо роботу Вашого підприємства ефективнішою!
Абонентське обслуговування, або супровід - це повний супровід вашої компанії. За кожним клієнтом ми закріплюємо команду спеціалістів, які надають комплексне обслуговування вашої ERP.
Правильно організоване управління проєктом впровадження дає можливість виконати всі роботи по проєкту: у визначені строки, в рамках затвердженого бюджету досягти поставлених цілей.
Працюємо з різними галузями
One Service

Домовимося
про зустріч?

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами для уточнення часу та формату зустрічі, офлайн чи онлайн.

  Як нас знайти?
  Наша адреса: Україна, Львів, вул. Шолом-Алейхема, 12
  Як з ними зв'язатися?
   1
   /
   1