One Service
Дізнатися більше

Навчання

Спеціалізація Навчального центру «One Service» - кваліфікована допомога починаючим користувачам в освоєнні програм і підготовка фахівців в області облікових технологій на базі BAS. Виконуючи роль освітнього провайдера розробника програм, навчальний центр «OneService» розвиває проєкт Центри сертифікованого навчання (ЦСН) і проводить курси на регулярній основі.

Сертифіковані курси

Сертифіковані курси - це гарантована якість навчання. Вони створюються безпосередньо фахівцями відділу розробки програм BAS. Слухачі курсів ЦСН отримують комплект методичних матеріалів. Навчання проводять викладачі, які склали іспит і отримали іменний сертифікат викладача ЦСН на право викладання конкретного курсу. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво єдиного зразка.

Групові заняття передбачають, що одночасно в групі займаються 4-8 чоловік. Невеликі за чисельністю групи більш комфортні для комунікацій і дозволяють викладачеві більше увагу приділяти кожному слухачеві. Графік і час занять групи визначені заздалегідь. При цьому пропуски занять одним зі слухачів не впливають на розклад роботи групи в цілому. У святкові дні, що збігаються з графіком занять групи - заняття не проводяться.

Тривалість одного заняття в групі - 3 або 4 академічні години з невеликою перервою на відпочинок. Періодичність занять - через день, тобто 2-3 рази на тиждень.

Корпоративне навчання може проводитися на території замовника. Вартість навчання однієї людини розраховується за тарифом 850 грн. за одну академічну годину. При цьому робочі місця слухачів курсів повинні бути в локальній мережі та в одному приміщенні. Зміст курсу, графік і час проведення занять - за договором.

Індивідуальні заняття проводяться за графіком, який може бути узгоджений прямо «на сьогодні» або «на завтра». Залежно від обставин слухача - заняття можуть скасовуватися або переноситься на інший день. Індивідуальне заняття може бути у вигляді разової консультації тривалістю 2-4 академічні години (1 ак.год - 45 хвилин). Або у вигляді стислого курсу, об'ємом 10-20 академічних годин. Погодинний тариф - 850 грн.

Сертифіковані курси по BAS

Домовимося
про зустріч?

Наш спеціаліст сконтактується з Вами для уточнення часу та формату зустрічі, офлайн чи онлайн.

  Як нас знайти?
  Наша адреса: Україна, Львів, вул. Шолом-Алейхема, 12
  Як з нами зв'язатися?
   1
   /
   1