main
Головна

BAS Комплексне управління паливним підприємством

Програмний продукт "BAS Комплексне управління паливним підприємством" призначений для ведення фінансового та управлінського обліку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом, мають роздрібні магазини при автозаправному комплексі (АЗК), а також кав'ярні і/або ресторани на території АЗК.

Вартість програми BAS Комплексне управління паливним підприємством

BAS Комплексне управління паливним підприємством
69 000 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 1 р.м. - 3 600 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 5 р.м. - 12 800 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 10 р.м. - 24 600 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 20 р.м. - 45 900 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 50 р.м. - 111 700 ₴
 • Клієнтська ліцензія на 100 р.м. - 204 000 ₴
Вартість
price

Особливий функціонал "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

ішення "BAS Комплексне управління паливним підприємством" розроблено на базі програми "BAS Комплексне управління підприємством" і містить всю функціональність цього продукту
Облік палива та акцизу на паливо
У продукті реалізована можливість обліку акцизного податку на паливо відповідно до вимог законодавства України. Облік ведеться в розрізі акцизних місць зберігання, враховується щільність партії для перерахунку тон в літри, облік палива в літрах при 15°С для виписки акцизних накладних.
Облік палива на нафтобазі
Програмний продукт дозволяє в комплексі автоматизувати облік палива на нафтобазах за основними напрямками руху палива: залізничне та транспортне. При цьому по залізничному напрямку облік палива ведеться в розрізі цистерн, а по автотранспортному – в розрізі автоцистерн, контейнерів та причепів. На самій нафтобазі аналітичний облік палива ведеться по резервуарам.
Облік паливних талонів
Даний функціональний блок рішення дозволяє автоматизувати весь цикл продажу паливних талонів. Реалізована можливість роботи як з власними талонами, так і талонами міжемітентів. Кожен етап руху талонів позначається статусами, що дозволяє відстежувати кількість талонів на тому чи іншому етапі їх життєвого циклу.
Платіжна система
Програмний продукт дозволяє автоматизувати продаж палива за допомогою платіжних карт. Передбачено облік літрових і грошових "гаманців". Для зручності управління платіжними картами розроблений спеціальний робочий стіл.
Центральне замовлення
Функціональний блок, який дозволяє управляти залишками, рухами і закупівлями супутнього товару в мережі АЗС. Користувач може налаштувати правила роботи з постачальниками, умови поставок, мінімальний і максимальний залишки товарів на АЗС, сезонні коливання, що в результаті дозволить автоматично формувати замовлення постачальникам з урахуванням всіх необхідних параметрів.
Основний функціонал
functional

Домовимося
про зустріч?

Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами для уточнення часу та формату зустрічі, офлайн чи онлайн.

  Як нас знайти?
  Наша адреса: Україна, Львів, вул. Шолом-Алейхема, 12
  Як з нами зв'язатися?
   1
   /
   1