Odoo - Зразок 1 на три стовпці

Бухгалтерія 8

6 690 грн.

«1С:Підприємство Бухгалтерія 8» – програма, яка використовується для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку в організаціях, пов’язаних із будь-якими видами комерційної діяльності. 

Odoo - Зразок 2 на три стовпці

Зарплата і Управління персоналом 8

8 400 грн.

 Конфігурація «1С:Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України»– це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.

Odoo - Зразок 3 на три стовпці

Управління невеликою фірмою 8

8 400 грн.

  «1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України» – це готове рішення для автоматизації оперативного управління на підприємствах малого бізнесу.


Odoo - Зразок 1 на три стовпці

BAS ERP

180 000 грн.

Конфігурація "BAS ERP" є комплексним рішенням, яке охоплює основні контури управління та обліку, що дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.


Odoo - Зразок 2 на три стовпці

BAS Документообіг КОРП

62 700 грн.

BAS "Документообіг 8 КОРП для України" в комплексі вирішує широкий спектр завдань автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавської дисципліни. Програма відповідає всім законодавчим і нормативним вимогам, що регламентують порядок роботи з документами. Прикладне рішення і документація доступні українською і російською мовою.

Odoo - Зразок 3 на три стовпці

BAS Управління холдингом

210 000 грн.

BAS Управління холдингом - система CPM-класу, продукт для автоматизації централізірованого управління групами компаній (холдингами). 

 Розробляється з метою забезпечити повноцінне планування, гнучкий облік і контроль діяльності, для великих об'єднань підприємств, в яких галузі, процеси і навіть ІТ-системи значно різняться між собою.

Вартість послуг 750 грн./год


Супровід 1С:Підприємство 8 ПРОФ

12 місяців

 

6450 грн.

6 місяців

 

3450 грн.

3 місяці

 

1800 грн.